pn-sob: 9.00 - 17.00
sklep@carmenbw.pl

+48 667 668 313
(91) 43 14 508

Aparici

ukryj filtr ukryj filtr

Wyszukiwarka zaawansowana:

nazwy
rosnąco
12
-

Parametry:

- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
 
 
 
wyczyść opcje przeglądania

Hiszpańska firma Cerámicas Aparici S.A. od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą wyjątkowych płytek ceramicznych i gresowych przeznaczonych do montażu na podłogi oraz na ściany. Dzisiaj jej płytki dostępne są w wielu krajach na całym świecie – również w Polsce.

Początki firmy to rok 1961 oraz Alcora (Castellón de la Plana, Walencja) – prowadzona była ona przez 8 osób, ale szybko zwiększyła swoje zatrudnienie ze względu na rosnące zainteresowanie płytkami ceramicznymi w latach sześćdziesiątych. Obecnie Cerámicas Aparici S.A. jest jednym z liderów w produkcji pięknych płytek ceramicznych.

W asortymencie firmy znaleźć można wiele wyjątkowych płytek o wszechstronnym zastosowaniu, które nadają się do wykorzystania w każdym pomieszczeniu. Posiada ona w swojej ofercie pełną gamę oryginalnych płytek ściennych w formatach 30x60 oraz płytki podłogowe w formacie 20x20 we wzorach patchworkowych i mozaikowych. Płytki Aparici doskonale nadają się do kuchni, łazienek czy salonów urządzonych w stylu nowoczesnym oraz klasycznym i dzięki nim tworzyć można wiele wyjątkowych kompozycji we wnętrzach.

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zakupić płytki Aparici w wielu różnych kolekcjach do wyboru. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom dostęp do szerokiej gamy płytek tego uznanego producenta, a także kładziemy nacisk na ich przystępne ceny i szybką realizację zamówień. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wszystkimi płytkami Aparici w naszym sklepie CarmenBW.pl i życzymy udanych zakupów!

20,00 zł*

Napisz opinię o naszym sklepie i zyskaj kupon rabatowy

NAPISZ OPINIE