pn-sob: 9.00 - 17.00
sklep@carmenbw.pl

+48 667 668 313
(91) 43 14 508

Płytki Porcelanosa

ukryj filtr ukryj filtr

Wyszukiwarka zaawansowana:

nazwy
rosnąco
12
-

Parametry:

- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
- nie wybrano -
 
 
 
wyczyść opcje przeglądania

Ceramika Azteca

Hiszpańska marka Porcelanosa oferuje wyjątkowe płytki ceramiczne przeznaczone do łazienek, kuchni, na korytarze, do salonów oraz innych wnętrz. Dzięki swoim nieprzeciętnym wzorom i wysokiej jakości wykonania płytki Porcelanosa należą obecnie do jednych z najpopularniejszych – nie tylko w Hiszpanii, ale również w innych krajach. Firma oferuje również wyposażenie łazienek w linii NK Porcelanosa.

Produkty marki są dostępne także w Polsce dzięki oddziałowi Porcelanosa Polska, dlatego każdy zainteresowany wyjątkowymi płytkami i innymi produktami może zakupić je dzisiaj bez problemów. Finezyjne wzornictwo, doskonała jakość, a także podążanie za trendami powodują, że płytki hiszpańskie Porcelanosa mają szerokie grono fanów i są bardzo często kupowane w naszym kraju.

Dla klientów przygotowaliśmy wiele propozycji od marki Porcelanosa – płytki podłogowe oraz ścienne w wielu wyjątkowych wzorach i kolorach do wyboru. Oferujemy między innymi stylowe płytki Porcelanosa Glasgow Silver, płytki mozaikowe czy też płytki z marokańskimi wzorami, które obecnie są bardzo popularne. Prowadzimy sprzedaż kilkuset różnych modeli płytek, dlatego jeżeli chcą Państwo wykończyć swój dom wyjątkowymi płytkami ceramicznymi i gresowymi, jesteśmy gotowi do pomocy.

Jeżeli interesują Państwa płytki Porcelanosa, katalog jest dostępny w naszym sklepie. W razie dodatkowych pytań dotyczących asortymentu prosimy o skontaktowanie się z naszym Działem Handlowym. Życzymy udanych zakupów w sklepie internetowym z płytkami CarmenBW.pl!

20,00 zł*

Napisz opinię o naszym sklepie i zyskaj kupon rabatowy

NAPISZ OPINIE