O nas

Marka Carmen&BW to wyselekcjonowany wybór płytek ceramicznych oraz wyposażenia łazienek. Od zawsze stawialiśmy na wysoką jakość produktów w rozsądnej cenie. Szeroki wachlarz ofertowy stanowią marki polskie i zagraniczne. Posiadamy w  swojej ofercie między innymi płytki marki Vives, Azteca, Living Ceramics, Kerion, Refin, Saime, Grespania, Porcelanosa, Venis i wiele innych, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie.

Dzięki doświadczeniu w branży, posiadamy w swojej ofercie sprawdzone i markowe produkty, które będą doskonałym uzupełnieniem Państwa wnętrz.  Naszą specjalnością są łazienki, tworzymy je z pasją i najwyższa starannością o Klienta. Doradcy techniczni i handlowi są do Państwa dyspozycji, pomogą w doborze armatury, płytek- tak aby spełnić Państwa oczekiwania.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, stąd też świadczymy kompleksowe usługi w obszarze sprzedaży. Na życzenie, przygotujemy dla Państwa kompleksowy projekt łazienki, zaproponujemy płytki i armaturę dostosowaną do Państwa potrzeb, a także zapewnimy transport towaru na miejsce docelowe.

Krótkie terminy realizacji są naszym niewątpliwy atutem.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem, jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestii doradztwa asortymentu, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania drogą telefoniczną lub mailową.

 

Zespół Carmen&BW

 

Siedziba firmy:
Helios Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
78-132 Grzybowo, ul. Borkowska 6

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych towarów w magazynie naszej firmy pod adresem:
71-083 Szczecin, ul. Santocka 48-49